Şehirler Arası Pet Nakil

Şehirler Arası Pet Nakil

Şehirler arası pet nakil son derece özen isteyen bir çalışmadır .Taşıma söz konusu olduğunda, günümüzde evcil hayvan sahipleri hayvanlarını yanlarında götürmeyi zorlanabilmektedir. Özellikle toplu taşıma araçları bu duruma büyük engel teşkil etmektedir. Bu durum, hayvan sahiplerinin kendi araçları olmadığında daha da zorlaşıyor. Hayvan sahipleri bu konu hakkında konuşacak kimse bulamadıkları için bu alanda büyük bir ihtiyaç vardı. Bu ihtiyaç alanında yurtiçi veya uzun mesafe hayvan taşımacılığı yapılabilmektedir. Şehirlerarası yolculuklar uzun sürebilir. Bu nedenle evcil hayvanların bakımlı bir şekilde seyahat etmesi gerekir. Günümüzde evcil hayvan taşımacılığına aşina olmayan insanlar evcil hayvanlarını şehirlerarası otobüs güzergahlarına götürüyor. Otobüs firmaları bu duruma izin vermediği için bazı hayvanların bagajda olması gerekebilir. Bu evcil hayvan sahipleri için üzücü bir olaydır. Bu durumun önüne geçmek için evcil hayvanınızın daha rahat ve güvenli bir şekilde seyahat etmesini sağlamak için Şehirlerarası pet nakil hizmetini kullanabilirsiniz.

Patijet olarak sizin için bu işlemi kolaylaştırıyoruz.

Şehirlerarası Pet Nakil Esnasında İstenen Belgeler

Şehirlerarası evcil hayvan taşıma hizmetinin temel amacı, hayvanları sağlıklı ve güvenli bir şekilde uygun yere ulaştırmaktır. Yani hayvan zaman içindeki yerindedir. Hayvanın teslimi başlamadan önce sahibinden bazı bilgiler alınır. Bu bilgilerden biri de hayvanın herhangi bir sağlık sorunu olup olmadığıdır. Bir hayvanın sağlık sorunu varsa, uygun önlem alınır. Ayrıca, veterinerin telefon numarası her şeye rağmen alınır. Hayvan transfer prosedürleri dikkatli bir şekilde yönetilir. Kara gezileri uzun yolculuklar olduğu için evcil hayvan sahiplerine de yedikleri yiyecekler sorulur. Evcil hayvanlar, yol boyunca belirli ihtiyaçları karşılamak için çevreye güvenirler. Yolda karışıklığı önlemek için bir tasma üzerine de takılabilir. Bunun dışında evcil hayvan sahibinin istediği bilgiler;

*Aşı kartı
*Kimlik kartı

Bu belgeleri aldıktan sonra başlayabiliriz. Ayrıca evcil hayvan sahiplerine yolculuk sırasında hayvanları eğlendirmek için bir oyuncak verilebilir. Bununla birlikte, parkurdan önce uyumamak, parkuru daha rahat hale getiriyor. Evcil hayvan bakımı için yaklaşık 4-5 saat önceden yem verilmelidir.

Şehirlerarası pet nakil işlemlerinizi en kısa sürede ve huzur içinde gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Patijet tecrübeli çalışanlarıyla en doğru tercihiniz olacaktır.

 

Şehirler Arası Pet Nakil

Şehirlerarası Dostlarımızın Transferi

Karayoluyla seyahat eden evcil hayvan sahipleri için en sorunlu durumlardan biri de evcil hayvanlarını yanlarında götürmek. Evcil hayvanlarını otobüslere bindiremeyen yolcular bazı durumlarda muhtaç durumda kalıyor. Otobüs firmaları evcil hayvan sahiplerine karşı bagajdaki hayvanları taşıyabileceklerini söylüyorlar. Ancak bu çok endişe verici bir durumdur. Herhangi bir canlı için saatlerce bagajda yolcu taşımak çok risklidir. Bagajda hayvanlar korkabilir, tuvalete gidebilir ve çeşitli sıkıntılara neden olabilir. Yaşamın sağlığı her şeyden önce geldiği için hiçbir canlı bagajda saatlerce seyahat etmemelidir. İnsanlar otobüste koltuklarında otururken bile yoruluyor ve bitkin hissediyor. Tabii ki, diğer hayvanlar yorgun hissedebilir. İşte tam bu noktada dostlarınız için şehirlerarası transfer hizmeti devreye giriyor. Dostlarınızın kara yoluyla taşınması, hayvanların rahat ve güvenli bir şekilde seyahat etmelerini sağlar. Kedilerin kara yolu ile taşınması sayesinde birçok kişi hayvanlarını kolaylıkla teslim edebilir. Hayvanlar teslim edilmeden önce hizmetler belirli bilgileri toplar. Ayrıca belirli belgeleri talep etme hakkına da sahipsiniz.

Dostlarımızın şehirlerarası taşınması için hayvanın aşı kartı ve kimlik belgesinin önceden teslim edilmesi gerekmektedir. Bu bilgi ve belgeler, hayvanın güvenliği ve korunması için gereklidir. Bu normal bir süreç olduğu için tüm evcil hayvan sahipleri bunu anlar. Ayrıca dostlarımızın yedikleri mamaların da teslimat sırasında temin edilmesi gerekmektedir. Yolculuk sırasında ortaya çıkan ihtiyaçlar için belirli aralıklarla molalar verilerek hayvanların ihtiyaçları giderilmektedir. Bu
nedenden dolayı dostumuzun yanına mutlaka yemek konmalıdır. Dostlarımızın her zaman oynadığı ve severek oynadığı oyuncaklar yanınıza alınmalıdır. Yolculuk sırasında kafa karışıklığı olmaması için onu oyuncaklarla meşgul etmek iyi bir seçenektir. Ayrıca hayvanlar transfer işleminden kısa bir süre önce uyutulmamalıdır. Aksi halde araç kullanırken kendini boşaltamaz ve huzursuz olur. Bu nedenle sahiplerin uyku düzenine dikkat etmesi gerekir.

Patijet olarak can dostlarınızı şehirlerarası pet nakil işlemi ile güvenli kollarınıza kavuşturuyoruz. Güvenin adresi olan Patijet sayesinde gözünüz arkada kalmayacak. Çok sevdiğiniz canlarınızı her türlü sorundan uzak tutarak sağlıklı ve huzurlu bir şekilde dilediğiniz yere transferini sağlıyoruz.

Call Now ButtonHEMEN ARA