Evcil Hayvan Taşıma

Evcil Hayvan Taşıma

Evcil hayvan taşıma ciddi profesyonellik isteyen bir iştir. Güvenli ve konforlu bir taksi hizmeti sağlanabilir. Ama kesinlikle hayvan taksilerini diğer taksilerle aynı kefeye koymamalısınız. Bu taksinin en önemli özelliği tamamen hayvanlar için olmasıdır. İnsanlarımız hayvanlarında canlı bir şey olduğunu unutuyor. Maalesef bu canlıları toplumdan uzak tutmaya çalışabilirsiniz. Toplu taşımaya bindiğinizde insanlardan büyük tepkiler alabilirsiniz. Hayvanlarınız sadece kendilerini rahatsız hissetmekle kalmaz, aynı zamanda endişeli bir atmosfer yaşarlar. Hayvanlarımız korkmamalı ve kendinden emin olmalıdır. Böylece ona şefkatle yaklaşırlar. En önemli şey, bu çalışmada hayvanları sevmemizdir. Hayvanları kesinlikle sevmeyen insanlar bu işi yapamazlar. Bu yüzden işimizi seviyoruz ve profesyonel hizmetler sunuyoruz. Dilerseniz yurtiçi veya şehirlerarası pet taksi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu sayede hayvanın yalnız kalmadan sizinle birlikte seyahat etmesini sağlayabilirsiniz.

Patijet olarak evcil hayvan taşıma hususunda son derece deneyimliyiz. Can dostlarınızı sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Evcil Hayvan Taşımacılığı

 

Kesin yapılış tarihi bilinmemekle birlikte insanlık tarihinin yerleşik bir yaşamla başladığı tahmin edilmektedir. Nakliye söz konusu olduğunda çoğu insan sadece ev eşyalarını düşünür, ancak birçok farklı şey taşınabilir. Örneğin evcil hayvan taşımacılığı çok aktif bir hizmet olsa da birçok vatandaşımızın aklına bile gelmiyor. Özellikle evcil hayvan besleyen çiftlikler bu hizmeti sıklıkla talep etmektedir. Bir şirketin bir şehirden başka bir şehre sevk edilmesi gereken evcil hayvanı taşıması gerekiyor. Patijet evcil hayvan taşımacılığı, İstanbul’un önde gelen şehirlerarası evcil hayvan nakliye şirketlerinden biridir. Sizlere her zaman kusursuz ve profesyonel bir ulaşım hizmeti sunmaktadır.

Evcil hayvan taşıma, normal ulaşım hizmetlerinden çok farklıdır. Her şeyden önce, bir canlı taşıdığınızı bilmelisiniz. Bu nedenle hayvan taşıma hizmetlerinin asla normal taşıma araçları ile verilmediğini ve bu şekilde hizmet sunmaya çalışan firmalarla asla muhatap olmamanız gerektiğini bilmeniz çok önemlidir. Nakliye şirketine bıraktığınız ulaşım araçları normal araçlardan biraz farklıdır. Belirli bir bölüm açık olmalıdır.

Aldığınız hayvanları gideceği yere canlı olarak teslim etmelisiniz. Bir tüccar olarak, evcil hayvanlarınızı yanınıza almak için bir izne de ihtiyacınız vardır. Bu belgeyi hizmet aldığınız firmadan temin etmeniz önemle tavsiye edilir. İstanbul ve diğer tüm illerde siz değerli müşterilerimize uzman kadrosu ve uygun ulaşım araçları ile profesyonel hayvan taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Günümüzün en zorlu ve zahmetli taşıma hizmetlerinden biri olan pet taşıma hizmetini en güvenilir ve kusursuz şekilde firmamızdan alabilirsiniz. Özel nakliye araçlarımızla dilediğiniz yere evcil hayvanlarınızı götürmekteyiz. Sahiplerinden bilgi alıyor, gerekirse yolculuk sırasında açlık ve susuzluk çekmemeleri için onları besliyor ve tam bir güvenle gidecekleri yere ulaştırıyoruz. Evcil hayvanlarınızı taşımanız gerekiyorsa hemen firmamızla iletişime geçerek kusursuz taşıma hizmetini alabilirsiniz.

 

Evcil Hayvan TaşımaEkonomik Fiyatlarla Evcil Hayvan Taşımacılığı

 

Bu hizmetlerden ihtiyaç duyan ve kullanmak isteyen vatandaşlarımız da pet taksi fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyor. Ancak bu tarifenin şehir içi ve şehir dışı ulaşım için farklı olacağını söyleyebiliriz. Evcil hayvanlar için en ucuz taksi fiyatlarını belirliyoruz. Bu sayede arkadaşlarınızın ulaşımlarını bütçe sorunu yaşamadan gerçekleştirebilmelerini istiyoruz. Memnuniyet yaratmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduğumuzdan emin olabilirsiniz. Hizmetlerimize bakarak ne tür işler yaptığımız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ülkemizde pet taksi her geçen gün artan bir hizmet haline gelmiştir. Çünkü hayvanlar da en az insanlarla aynı yere gitme hakkına sahiptir. Eğer evcil hayvan transferi arıyorsanız uzman ekibimizden talep edebilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Neden Patijet Evcil Hayvan Taşıma Tercih Ediliyor?

 

Evcil hayvanınızın yerini değiştirmek için gereksinimler, evcil hayvanınızın türüne ve cinsine, yeri değiştirilen evcil hayvan sayısına ve her bir evcil hayvanın ağırlığına göre değişebilir. Evcil hayvanınızın boyutu veya küçüklüğü ne olursa olsun, rahat seyahat edebilmeleri için her zaman taşıma kutularına sahibiz. Sevgili arkadaşınıza yolda eşlik ediyoruz. Patijet evcil hayvan taşıma
olarak müşterilerimizin can dostları aile bireyleri için güvenli ve sorunsuz ulaşım ihtiyacını anlıyoruz. Bu nedenle, evcil hayvanların bakımını ve refahını taahhüt ediyoruz. Evcil hayvanlarınızın güvenli ve stressiz deneyimi bizim odak noktamızdır. Patijet evcil hayvan taşıma evcil hayvan transferiniz için bizimle iletişime geçerek rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Patijet olarak sizlere sorunsuz ve huzurlu bir taşıma vaat ediyoruz. Can dostlarımız bizim güvencemizle sizlerin yani sevdiklerinin yanına mutlu bir şekilde taşınacaktır.

Call Now ButtonHEMEN ARA