Pet Transfer

Pet Transfer

Pet Transfer (Pet Transport, Pet Taxi) Tanım: Bir evcil hayvanın bir yerden başka bir yere taşınmasıdır. Karmaşık bir tanım gibi görünse de, evcil hayvanımızı bir yerden başka bir yere göndermek için kullandığımız hizmettir. Ülkemizde ve dünyada evcil hayvan seyahatleri oldukça zahmetli hale gelebilir. Evcil hayvanınız taşıma durumunu beğenmediğinde ve kötü koşullarda taşınması gerektiğinde durum gerçekten can sıkıcıdır. Bu ihtiyaca cevap olarak uygun, güvenli ve hijyenik evcil hayvan taşımacılığına pet transfer denir.

Patijet Transfer ekibi için önce hayvan sevgisi gelir. Patijet Transfer ekibi olarak, uzun zamandır devam eden sevgimizi yansıttığımız gibi, seyahatlerinde eşlik ettiğimiz sevgili dostlarınızın sağlıklı ve huzurlu bir yolculuk geçirmeleri için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Öncelikli işimiz hayvan sevgisidir. Patijet Transfer, yaptığınız transferlerde maksimum kazanç değil maksimum keyif için çalışır ve bu nedenle en değerli dostlarınız olan siz değerli dostlarınıza kendi seyahatimizde yaptığımız gibi aynı şefkat ve özenle seyahat ederiz.

 

Sorunu çözmek her zaman sizin ve bizlerin elinde olup, seyahatiniz boyunca size sağlıklı, sakin ve mutlu bir ortam sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. “Evcil hayvan taşımacılığı”

uygunsuz ve sağlıksız ulaşım da sevgili dostlarınız için uzun süreli sağlık ve psikolojik sorunlara neden olabilir. Patijet  pet transfer ekibi olarak en büyük önceliğimiz, ailenizin bir parçası olan minik dostlarınızı doğru koşullarda, sağlıklı ve mutlu bir şekilde size ulaştırmak.

Pet Transfer Esnasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Patijet pet transfer olarak sağlıklı ve huzurlu bir yolculuk gerçekleştirebilmek için sizlerden de bazı beklentilerimiz olmaktadır;

*Seyahatten en az 3 saat önce mama vermeyi kesmelisiniz. Bu, evcil hayvanınızın mide sorunları yaşamaması ve kusmaması için düşündüğünüzden daha önemlidir. Ona istediğiniz kadar su verebilir ve yürüyüşe çıkabilirsiniz.
*Kendi aracınızla seyahat ediyorsanız, mümkünse kafeste seyahat etmelerini sağlayın. Aksi halde sokakta gördüğünüz stres ya da bir şey evcil hayvanınızı etkileyebilir ve koordinasyonunuzu bozabilir.

* Hiç araba ile seyahat etmediyseniz, biraz daha erken sürüş pratiği yapabilirsiniz.
*Beklenmedik bir şekilde tuvalete gitmeniz gerekebilir diye yanınıza bebek bezi alıp kafesin altına koyarak dışkının yayılmasını önleyebilirsiniz.
*Evcil hayvanınız çok stresliyse, seyahatten önce veterinere danışabilir ve sakinleştirici de alabilirsiniz.
*Taşıma sırasında aracın içinin çok sıcak veya çok soğuk olmamasına dikkat etmelisiniz.
*Mola sırasında evcil hayvanınızın özellikle kedinizin aniden araçtan kaçabileceğini unutmamalı, mümkünse tasmalı mola vermelisiniz.* Evcil hayvanınızın fazla stres yaşamaması için en sevdiğiniz oyuncağı arabaya/kafese koyabilirsiniz. Bu sayede alıştığınız kokuları hala koklarken sakin kalırsınız.
*Yolculuğa çıkmadan önce veterinerinize giderek kısa bir yolculuk kontrolü yaptırabilir ve genel olarak yolculukta sakıncalı olabilecek bir durum olup olmadığına bakabilirsiniz.

 

Pet Transfer

Neden Patijeti Tercih Etmelisiniz?

 

Patijet  pet transfer  ekibi olarak tüm evcil hayvanlarımız kendilerine ve boyutlarına özel kafes içerisinde aracımızda tek başlarına seyahat etmektedirler. Bu nedenle transferlerimiz sırasında farklı cins ve türdeki evcil hayvanlarla seyahat ederken ortaya çıkabilecek sağlık sorunları ve psikolojik etkenler ortadan kaldırılmaktadır.

Araç içerisinde daha fazla evcil hayvanın dar kafeslerde/kutularda taşınabilmesi için aynı kafes/kutuda farklı evcil hayvanın tutulduğu gerçekleştirilen taşımalar ciddi ruhsal ve sağlık sorunlarına yol açmaktadır. Bu durumun bilincinde olan ekibimiz, yola çıkmadan önce en huzurlu ve sağlıklı transfer ortamını hazırlayacak, transfer kaydı sırasında sevimli arkadaşınızın ırkını, yaşını ve kilosunu soracak, aracımızdaki ve arkadaşlarımızdaki yerini belirleyecektir.

Rahat bir yolculuk geçirmeleri için transfer sırasında onlara eşlik eden profesyonellerimiz olacaktır. Araçta yeterli alan olmasına rağmen, aracın kapasitesinin yüzde 50’si kullanılır. Bu sayede hem küçük dostlarımıza bakmak için aracımızda yeterli alana sahip oluyoruz hem de onlar için daha sessiz ve sağlıklı bir ortam yaratıyoruz. Taşıma aracımız şu anda Türkiye’de kullanılan en büyük hayvan taşıma aracıdır. Geniş gövdeli aracımız minimum yolcu kapasitesi ile hareket etmektedir, bu sayede siz değerli dostlarınız en iyi koşullarda yolculuk yapabilmektedir. Karşılaşılan ulaşım koşullarının aksine amacımız dostlarımızın sağlığına ve dinlenmesine öncelik vererek seyahat edebilmesi için en konforlu koşulları sağlamaktır.

Patijet pet transfer ekibimiz sayesinde gözünüz arkada kalmayacak. Yılların verdiği deneyim ve hayvan sevgimizin kazandırdıklarıyla son derece güvenilir bir marka olduğumuz ortadadır. Müşterilerimizin olumlu dönütleri ise bunun en büyük kanıtıdır.

Call Now ButtonHEMEN ARA