Pet Nakil

Pet Nakil

Pet nakil işlemlerini büyük bir özenle yapan Patijet sizin değerlilerinize büyük bir özveri göstermektedir.

Evcil hayvan taşımacılığı (pet taşımacılığı), ülkemizde son yıllarda popüler olan ve gelişmiş dünyanın birçok ülkesinde yaygın olarak kullanılan bir hizmet sektörüdür. Profesyonel bir evcil hayvan taşıma şirketinde aramanız gereken şey, hayvan ve insan sevgisi, temizliği ve hijyeni, tecrübesi, görevlendirilmiş veteriner ve eğitmenleri, evcil hayvanınızın yolculuk sırasında ihtiyaç duyabileceği her türlü araç ve gereçtir. Evcil hayvan taşımacılığı deyince sadece evcil hayvanınızı bir yerden bir yere taşımak için düşünmemelisiniz; Bu yolculuğu profesyonel bir evcil hayvan taşıma aracı dışında yapıyor olmanız, evcil hayvanınızın birçok fiziksel ve zihinsel rahatsızlık yaşamasına neden olabilir.

Hepimizin değer verdiği ailemizin birer ferdi haline gelen evcil hayvanlarımızın hayatlarında çok büyük bir adım olabilecek bu deneyimler için çok dikkatli seçim yapmanızı öneririz.

Pet Nakil Nasıl Yapılmalıdır?

 

Canınız gibi sevdiğiniz hayvanlarınızı yanınızda taşımak için güvenilir hayvan taşıma prosedürleri mevcuttur. Bu uygulama genellikle bu işi yapan ekibin öncelikle hayvanları sevmesini gerektirir; Bu önemli bir noktadır. Ayrıca bu iş için deneyimli bir ekip şarttır.

İnsanlara bağlı olan hayvanlar, tüm ihtiyaçları için bağlı oldukları kişinin yanlarında olmasını isterler. Bu, canlıların doğal ve ortak özelliklerinden biridir. Evcil hayvanlar kesinlikle seyahat ederken alıştıkları konforu arıyorlar. Evcil hayvanların bir yerden başka bir yere taşınması sırasında yapılan taşıma işlemlerinde; hayvanların alışık olduğu rahatlık her şeyden önemli olmalıdır.
Evcil hayvan sahiplerinin güvenini kazanmak, bu görevi yerine getirmenin her zaman ilk adımıdır. Yapılan işte ve verilen hizmette; ama güven ve tecrübe sonucunda güzel sonuçlar çıkıyor.

Patijet olarak her bir canlımızı kendi canımız sayar ve bu şekilde taşıma işlemini gerçekleştiririz.

 

 

Pet Nakil

Pet Naklinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Evcil hayvan taşırken en önemli şey hayvanı hijyenik ve sağlıklı koşullarda taşımaktır. Hayvanın vücudu hassas olabilir ve özen gösterilmezse bu transferlerden sonra hayvanda sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Bu işte tecrübe ve güven kazanmış olmak kesinlikle en önemli şeydir.

Hayvanların olağan düzenine büyük bir hassasiyetle uyulmalıdır. Yiyecek ve içeceklerin yanı sıra ihtiyaçlarınız da karşılanacaktır. Örneğin hayvanın ne yediği ve ne yemediği gibi en önemli bilgiler kaydedilir. Bu hususlar büyük önem arz etmektedir. Güvenilir hayvan taşımacılığı için hayvan sahiplerinin bu noktalara dikkat etmesinde fayda var.

Pet nakil işlemi yapan firmamız sektörün en güvenilir firmalarından biridir. Sevdiklerinizin hassasiyetlerini önemser en doğru taşımacılık için tüm önlemleri alırız.

Şehirler Arası Evcil Hayvan Taşımacılığı

 

Minik dostumuzun sıcak-soğuk sıkıntısı çekerek, valizlerle eziyet çekmesine, uçak ya da otobüs yolculuklarında sıkıştırılmasına izin vermeyiz.

Havasız bagaj alanında oluşabilecek maliyetli ücret tutarsızlıklarını, gereksiz evrak işlerini ve sorunları ortadan kaldırıyoruz. 8 kg’a kadar olan evcil hayvanlar normalde uçağın kabininde seyahat edebilir, ancak daha büyük evcil hayvanlar bagajda taşınır. Ancak kargo alanı olarak adlandırılan bu alan elbette valizlerin taşındığı alan değil, sadece evcil hayvanların taşınması için ayrılmış oda sıcaklığında bir odadır. Bu bölüm olmadan evcil hayvanlar uçakta taşınamaz. Otobüste can sıkıcı bagaj yolculuklarına, ara vermeden yapılan uzun yolculuklara ve bu yolculukların yoğun temposuna son veriyoruz. Bu yollardan geçmiş biri olarak molalarda ne kadar zorlandığınızı biliyor ve biri bagajı açarsa küçük dostumuz biraz hava alsın endişelerinizi biliyoruz.

Tüm endişelerinizi ortadan kaldıracak olan Patijet, pet nakil işlemlerinizde tüm güvenilirliği ve hizmet kalitesi ile sizin yanınızdadır.

Patijet olarak küçük dostumuzun şehirlerarası yolculuklarında klimalı araçlarımız ve uzman ekibimizle hak ettiği gibi konforlu, güvenli ve sağlıklı bir şekilde seyahat etmesini sağlıyoruz.

Önemli Notlar

  • Transferlerinizi lütfen önceden planlayın ve telefonla rezervasyon yapın olası çakışmaları önlemek adına ricamızdır.
  • Tüm gezilerimizin ardından araçlarımız ve ekipmanlarımız dezenfekte edilmektedir. Hijyen öncelikli önemsediğimiz unsurlardandır.
  • Araçlarımız rezervasyonunuza göre sizler için özel olarak hazırlanmaktadır. Küçük dostumuzun güvenliği ve sağlığı için herhangi bir hastalığınız veya alerjiniz varsa bize bildirmeniz gerekmektedir.
  • Minik arkadaşımız güvenlik nedeniyle kafese koyma zorunluluğumuz olmamaktadır. Eğer sizlerden özel rica gelirse veya talep oluşturursanız minik dostumuza uygun kafes ayarlamaktayız.
  • Aracımızda yer durumuna göre refakatçi de alabilmekteyiz. Önceden bildirmeniz durumunda size özel taşımacılık planı da hazırlayabiliriz.

 

Call Now ButtonHEMEN ARA