Pet Taksi

Pet Taksi

Pet Taksi hizmetimiz can dostu olan hayvanlar insanların hayatına girdiklerinde kendilerine bakmayı, barışçıl olmayı, çevrelerindeki sevgi ve saygıyı kazanmayı ve en önemlisi rahatlamanın getirdiği pozitifliği öğrenirler. Bir hayvana bakmak, duygusal bir bağa hazırlıklı olmak demektir. Duygusal bir bağ oluşturan insan önce kendini yenilemeye açılır ve daha sonra hayatındaki hayvana bakmak zorundadır. Seyahat durumunda evcil hayvanın evden ayrılması durumunda ihtiyaçları devam ettiği için bakım ihtiyacı devam eder. İşte burada pet taksi devreye giriyor.

Patijet olarak can dostlarımızın sağlıklı ve huzurlu oluşlarını önemsiyoruz. Onların mutlu bir şekilde sevdiklerine kavuşmalarını kendimize misyon edinmiş durumdayız.

Pet Taksi Nedir?

 Sevgili dostlar için taksi sektöründe yeni bir hizmet olan Pet Taksi keyifli, kullanışlı ve güvenli bir alternatif sunuyor. Örneğin köpek veterinere gidebilir, normal toplu taşıma ile bu mümkün olmadığı için hayvan taksileri tercih edilir. Pet Taksiler denilen taksiler ile evcil hayvanlar 7/24 her yere götürülebilir. Aslında Pet taksi araçlarının en önemli özelliği temiz olmalarıdır. Değerli dostlarımız için önemli bir detay da arabaların içini daima temizlemek ve mantar veya bakteri oluşumunu engellemek için özel spreyler kullanmaktır. Bagaj bölmeleri de özel bir yumuşak halı ile sizin için hazır. Yolculuk sırasında kendinizi rahat ve sakin hissedebilirsiniz. Evcil hayvanınız varsa dilediğiniz zaman hayvan taksi çağırabilir, stressiz ve can sıkıntısından uzak bir hizmet alabilirsiniz.

Patijet olarak can dostlarımızın rahat olmaları bizler için önceliklidir. Evcil hayvanınızın taşınma problemi artık ortadan kalkmıştır. Pet taksi uygulamamız ile can dostlarımız artık güvenli bir şekilde sevdikleriyle buluşuyor.

Evcil Hayvan Taşımacılığı İçin Gerekli Unsurlar

Hayvan taşıma hizmeti kullanıyorsanız, sağlıklı taşıma için hayvanla ilgili bazı bilgi ve belgeler istenmektedir. Bu aşı sertifikası, veterinerden alınan bilgiler, varsa hayvanın sağlık sorunları, kullanılan yiyecek veya ilaçlardır.

Evcil hayvan sahipleri, deyim yerindeyse, baktıkları hayvanları çocuklarından farklı görmezler. Kendileri için en iyi bakımın ne olması gerektiğine dair her yöntemi dener ve araştırırlar. Çünkü net amaç bu minik dostların huzur ve mutluluk içinde yaşamasıdır. Kusursuz bakım, özellikle şehir dışında bir zorunluluktur. Arkadaşlarınızla taksi hizmetleri kapsamında, istenilen noktadan varış noktasına kadar profesyonel kişi ilgilenir ve ilgilenir. Evcil hayvanların bu rahatlığa ihtiyacı var. Can dostlarımız, nakliye sırasında gerekli özen ve dikkatle seyahat etmeleri için her türlü koşulu sağlamaktayız. Şehir dışından veya şehirlerarası hizmet alma seçeneği bulunan evcil hayvanlar için bu hizmet evcil hayvan sahibi için bir huzur unsurudur.

Pet Taksi

Neden Pet Taksi?

Pet taksi, evcil hayvanınızı bir adresten diğerine taşımanıza olanak sağlayan bir hizmettir. Özel evcil hayvan taksi yolculukları sayesinde evcil hayvanınızı bir akrabanıza emanet etmek veya sahiplenmek çok daha kolay olabilir.

Toplu taşıma araçlarında evcil hayvan taşıma zahmetinden kurtulan ve evcil hayvanların rahatça seyahat etmesini sağlayan yöntemin en büyük avantajı arkadaşınıza temiz bir ortam sunabilmenizdir. Bu şekilde parazit veya enfeksiyon bulaşma riskini ortadan kaldırabilirsiniz.

Evcil hayvan taksi sayesinde evcil hayvanlarınızı güvenilir bir ekibe emanet edebilir, yeni adreslerine güvenli bir şekilde varacaklarından emin olabilirsiniz. Özel krom kasalar ile evcil hayvanınızın taşıma sırasında yaralanması pek olası değildir.

Pet Taksi, evcil hayvanınızı sadece İstanbul’da değil, Türkiye’nin her yerine ulaştırmanız mümkün. Çeşitli evcil hayvanlar için gerçekleştirilebilen bu hizmetin toplu veya bireysel ulaşım alternatifleri bulunmaktadır.

Patijet ile seyahat etmek, evcil hayvanınızın yolculuğunu stressiz tamamlamayı amaçlar. Kendinizi güvende hissetmeniz ve gezinizi keyifli bir şekilde tamamlamanız için tüm gücüyle çalışan bir ekip var. Bu sayede özel araçlarla taşınan hayvanlar her taşımadan sonra temizlenen ve havalandırılan bir ortamda yolculuk ederler.

Pet Taksi Niçin Kullanılmalıdır?

Pet taksileri geleneksel taksiler veya toplu taşıma araçları olarak düşünmemelisiniz. Dostlarımız, evcil hayvan taksilerinde kolayca taşınabilir. Ayrıca istenmeyen olumsuz durumlar da ortaya çıkmaz. İstenilen huzurlu, nazik ve aynı zamanda güvenli ulaşım başlayacaktır. Evcil hayvanlarınızı istediğiniz yere özgürce yanınızda götürmeniz mümkün. Ayrıca, hiçbir şekilde gergin bir seyahat olmayacaktır. İnsanların sözlerini, sıkıntılarını veya şikayetlerini dinlemek zorunda değilsiniz. Sevdiğiniz ve önemli varlığınızla her yere gidebilirsiniz.

Ayrıca bir telefon kadar yakın olduğumuz için dilediğiniz zaman iletişime geçmeniz mümkündür. Evcil hayvan taksiniz hiç vakit kaybetmeden en kısa sürede bulunduğunuz yere ulaşacaktır. Acil bir durumda bile tek yapmanız gereken hayvan taksinizi aramak. En kısa sürede evinize gelir ve bundan sonra hayvanınızı güvenle taşımanızı sağlarız.

Call Now ButtonHEMEN ARA